Den I.

Konference Praga Caput Cultura. První panely začínají vždy v 9:30, odpolední working sessions v 15:00 hodin. Program zde.


VSTUP NA VŠECHNY AKCE JE ZDARMA.

17:30 Projednání Strategického plánu Prahy 14 s veřejností

Akce se zúčastní starosta MČ Praha 14 Bc. Radek Vondra a bude k dispozici  pro vaše dotazy. Zároveň proběhne diskuse k možnému využití Centrálního parku.  Akce bude zahájena v 17,30 a její délka se odhaduje na 2 hodiny. MČ chce touto akcí seznámit občany s plánovaným rozvojem území, ve kterém žijí a dát jim možnost aktivně se na něm podílet.Více informací na www.praha14.cz.


19:00 Koukej, poslouchej a skákej

Vernisáž výstavy kurátorky Lenky Lindaurové a zahájení posledního ročníku festivalu Street for Art.19:30 Bonus – Člověk pokrokový

Po mnoha koncertech k úspěšným deskám Konec civilizace a Náměstí míru s kapelou si dává BONUS pauzu, vydal instrumentální EP a pracuje na novém albu. S mikrofonem se v klubech objevuje v živém mixtapu s MARY C. DJ a rapper – obvyklá hiphopová sestava – ale s aktuálním obsahem a strhující atmosférou. Neuslyšíte ani typické rapové texty ani scratche. Živý mixtape ČLOVĚK POKROKOVÝ znamená další krok do nejistoty ve jménu pokroku. Představí totiž Bonusovu starší tvorbu v nových souvislostech i na živo dosud nehrané novinky ve spojení s avantgardními atmosférickými beaty, které vybírá a živě kombinuje a remixuje Mary C.