Den III.

VSTUP NA VŠECHNY AKCE JE ZDARMA.

10:00 Králíčkova cesta do hlubin Čerňákovy duše

S veselou průvodkyní v růžovém kostýmku navštívíte světový unikát sídliště Černý Most – krásné skupiny větracích trub. Pojďte s námi. Tahle procházka je kvíz pro zvídavé: dozvíte se mnoho neuvěřitelných věcí a budete hádat, co z toho je pravda a co lež. Start u stanice metra Černý Most, vycházka trvá 60 minut pěšky, zdarma, procházku připravuje zkušený tým cestovní agentury Corrupt Tour.

14:00 – 18:00 Kreativní Černý Most

Výtvarné odpoledne pro rodiče s dětmi nabídne malým i větším umělcům příležitost nahlédnout do zákoutí historie Černého Mostu. Kreativní dílny zájemcům hravou formou spojí střípky zajímavostí z historie i současnosti místa, kde žijí. Zábavné tvořivé odpoledne proběhne v sobotu na travnatém plácku u rybníka Aloisov na Černém Mostě. Přijďte popustit uzdu své tvořivosti a fantazii a přesvědčit se, že i učení může být zážitkem.

 18:00 – 20:00 Ulice dětem

Další ze zastávek letošní Tour, tentokrát jako součást posledního ročníku festivalu Street for Art. Přijďte si vyzkoušet streetartové aktivity s profesionály svých oborů. Na tanec vás čeká MaTeO a Taz, na yoyování Kubajz a Matyáš, diabolo zastoupí Štěpán.
Workshopové okénko streetdance, yoyování, diabolování od Ulice dětem on Tour 2014 je 20.9.2014 mezi 18. a 19. hodinou. Takže taneční oblečení, yoya a diabola s sebou,
těšíme se na vás.

20:00 Periferní snění

Projekce dokumentárního filmu o Praze 14 Hedviky Hlaváčkové a Aleny Stibralové. Součástí projekce je také prezentace filmů, které vznikly během workshopu dokumentárního filmu My Street Films v rámci festivalu Stop Zevling 2014.