Potvrzení řečníci a účastníci konference


Benjamin Foerster Baldenius (Výtvarný architekt, performer, člen raumlaborberlin)

Tomáš Ctibor (Výkonný ředitel Institutu Plánování a Rozvoje, Praha)

James Doeser (Iniciátor a projektový manažer Culture Case, bývalý výzkumný pracovník Arts Council England, Research & Development Department)

Jiří Fajt (Ředitel Národní galerie v Praze)

Erik Geuss (Vedoucí oddělení podnikatelských aktivit hlavního města Prahy)

Lia Ghilardi (Zakladatelka a ředitelka Noema Culture and Place Mapping)

Šárka Havlíčková (Programová ředitelka projektu Plzeň 2015 – EHMK (aktuálně na rodičovské dovolené)

Tomáš Hudeček (Primátor hlavního města Prahy)

Lukáš Jiřička (Divadelní dramaturg, režisér radioartových kompozic)

David Kašpar (Kulturní manažer, ředitel festivalu Street For Art, zakladatel KC Zahrada, Cirqueon, Praha 14 kulturní)

Andrea Kostner (Zástupkyně ředitele oddělení Content Management & Production, Rada pro turismus města Vídně)

Michal Křivohlávek (Koordinátor komunikace s občanskými sdruženími, MČ Praha 10)

Pavlína Kvapilová (Novinářka, moderátorka, konzultantka)

Petr Návrat (Odborný konzultant v oblasti regenerace měst, spoluzakladatel ONplan – Oh & Návrat Joint Planning Laboratory)

Krzysztof Nawratek (Vedoucí programu Master of Architecture, Fakulta Architektury, designu a životního prostředí, University of Plymouth)

Jaroslav Novák (Vedoucí oddělení vzdělávání, zdravotnictví, kultury a sociálního zabezpečení, Český statistický úřad)

Václav Novotný (Radní hlavního města Prahy, předseda Komise pro udělování grantů v oblasti cestovního ruchu)

Harry Sachs (Umělec /KUNSTrePUBLIK Collective/ a spoluzakladatel Zentrum für Kunst und Urbanistik (Centrum pro umění a urbanismus)

Milota Sidorová (programová koordinátorka reSITE, stipendistka Fullbrightovy komise)

Weston Stacey (Výkonný ředitel Americké obchodní komory v ČR )

Marcela Straková (Kulturní manažerka, fundraiserka a kurátorka, výkonná ředitelka Prague Quadriennal 2015)

Petr Suška (Ředitel Art Studia Bubec o.p.s. )

Olga Škochová (Odborná konzultantka v oblasti kulturní politiky)

Petr Šourek (Pionýr korupčního turismu, zakladatel cestovní kanceláře Corrupt Tour)

Martina Taig (Ředitelka KÖR /Kunst im Öffentlichen Raum/Umění ve veřejném prostoru)

Calvin Taylor (Vedoucí oddělení Cultural Economy, ředitel oddělení výzkumu a inovací, University of Leeds)

James Thomas (Ředitel Hackney Music Service, městská část Hackney, Londýn)

Šárka Tittelbachová (Odborná konzultantka pro oblast cestovního ruchu)

Jana Vinšová (Ředitelka organizace CZECHDESIGN)

Petr Vizina (Vedoucí zpravodajské redakce kultury České televize)

Radek Vondra (Starosta MČ Praha 14)

Ernst Woller (Radní města Vídně, předseda komise pro vědu a kulturu)

Roland Zarzycki (2B Fair Foundation manager)

Eva Žáková (Ředitelka Institutu umění)